Peakontor

Kontori aadress: Peterburi tee 92d, 13816, Tallinn
Telefon: +372 622 1500
Faks: +372 622 1590
E-post: info@plasto.ee
Ärinimi: Plasto Aknad.Uksed OÜ
Registrikood: 11660863
KMKR: EE101956642

Tööajad pühade perioodil!
23.12.2020 on tööaeg kõigis Plasto kontorites 3h lühendatud.
31.12.2020 on tööaeg kõigis Plasto kontorites 3h lühendatud.
01.01.2020 on kõik Plasto kontorid suletud.

NB! Plasto peakontori ladu töötab 23.12 & 31.12 ajavahemikul 10.00-14.00.

Esindus avatud:
E-R: 08.00-17.00

Ladu 4 (väljastamine) avatud:
E-R: 10.00-16.30
Lõuna: 12.30-13.00
LP – suletud

Pangarekvisiidid:
Swedbank | IBAN: EE812200221066443011 | SWIFT/BIC: HABAEE2X
SEB Pank | IBAN: EE901010220260795226 | SWIFT/BIC: EEUHEE2X
LHV Pank | IBAN: EE297700771002517859 | SWIFT/BIC: LHVBEE22

Merilyn Gratsova
Büroojuht
Telefon: +372 622 1500
Mobiil: +372 513 4220
E-Post: info@plasto.ee

Tiina Vain
Müügiesindaja
Telefon: +372 622 1545
Mobiil: +372 508 3673
E-Post: tiina@plasto.ee

Andres Liivoja
Müügiesindaja
Telefon: +372 622 1541
Mobiil: +372 5340 1326
E-Post: andres@plasto.ee

Veera Liiv
Müügiesindaja
Telefon: +372 622 1521
Mobiil: +372 511 2090
E-post: veera@plasto.ee

Teet Vaask
Projektijuht
Mobiil: +372 518 9187
E-Post: teet@plasto.ee
Faks: +372 622 1590

Aleksei Didenko
Ekspordi projektijuht
Telefon: +372 622 1564
Mobiil: +372 5304 3091
E-Post: aleksei@plasto.ee

Raile Aun-Õun
Ekspordi kliendihaldur
Mobiil: +372 5341 0337
E-Post: raile@plasto.ee

Timo Kukk
Turundusspetsialist
Mobiil: +372 512 3883
E-Post: timo@plasto.ee
Faks: +372 622 1590

Joacim Andersson
Eksport
Mobiil: +358 40 686 0500
E-Post: joacim.andersson@plasto.ee