Aknad

SAKSA TÜÜPI AKNAD

Plasto akende tugevaimaks küljeks on nende kvaliteet ja pikaajalisele kogemusele tuginev tootmine. Pöörd-kald-, pöörd-, kald- ja alt avanevate akende kasutamine aastakümnete jooksul Saksamaal ja paljudes teistes riikides, on märk akende vastupidavusest ja usaldusväärsusest. 90% kogu Euroopa turust kasutab just Saksa tüüpi aknaid. Saksa tüüpi akna avamisfunktsioonid toimuvad üldjuhul kõik sissepoole, hõlbustades nende pesemist. Kõikidel Plasto pöörd-kald asendisse avatavatel akendel ja ustel on standardis mikro-tuulutusasend.

Kõik Plastos toodetavad PVC-aknad on üheraamilised, tagades nii parima funktsionaalsuse ja kasutajamugavuse. Plasto akende peal on läbi viidud erinevaid tormi- ja veeteste. Plasto aknameistrite käe all saavutatakse akna soojakadu iseloomustavaks U-väärtuseks* kuni 0,8 W/m2K, mis on tõestuseks, et Saksa tüüpi akende puhul on võimalik saavutada soojusisolatsiooni tipptulemusi.

Kõikidel Plasto tehases toodetud avanevatel akendel on vähemalt üks turvapunkt. Kõrgema turvariskiga korrustele või hoonetele on soovitatav paigaldada turvatasemele WK1 vastavad aknad. Need sisaldavad puurimiskaitset, muukimiskindlaid vastuseid ja seenekujuliste tappidega varustatud nurki. WK2 turvatasemele vastavad aknad on lisaks eelnevale varustatud ka vandalismivastase klaaspaketiga.

Akende avanemist ja funktsioone näed, kui liigud kursoriga akna pildile!

Üheosalised pöörd- ja pöörd/kald avanevad aknad

Kaheosalised pöörd-, kald- ja pöörd/kald avanevad aknad tava- või pimepostiga

Üheosalised kald- või klappavanevad aknad (ülemistel hingedel)

Kontakt

  • Peterburii tee 92D, Tallinn
  • www.plasto.ee
  • 6221 505 (E-R 8.00 - 17.00)